starostwo_slowackiegoW środę, 27 listopada br. o godz. 9.30 w sali obrad Starostwa Powiatowego w Krakowie odbędzie się XXXVII zwyczajna sesja Rady Powiatu w Krakowie. Porządek obrad:

1. Otwarcie sesji.
  2. Przedstawienie porządku sesji.
  3. Przyjęcie protokołu z XXXVI zwyczajnej sesji Rady Powiatu w Krakowie.
  4. Sprawozdanie Starosty Krakowskiego z działalności Zarządu pomiędzy sesjami.
  5. Informacja o przebiegu wykonania zadań przez Zarząd Dróg Powiatu Krakowskiego wg stanu na dzień 31 października 2013 roku
  6. Podjęcie uchwały w sprawie zmiany planu finansowego podziału środków przypadających w 2013 roku na realizację zadań z zakresu rehabilitacji społecznej osób niepełnosprawnych w Powiecie Krakowskim pochodzących ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych.
  7. Podjęcie uchwały w sprawie likwidacji Podkrakowskiego Centrum Teleinformatycznego.
  8. Podjęcie uchwały w sprawie rozpatrzenia skargi na Starostę Krakowskiego.
  9. Sprawy bieżące.
  10. Interpelacje i zapytania radnych.
  11. Wnioski i oświadczenia radnych.
  12. Zamknięcie obrad.