Starostwo - Słowackiego 20.
W środę,  28 maja 2014r. o godz. 9.30 w sali obrad Starostwa Powiatowego w Krakowie al. Słowackiego 20, odbędzie się XLIII zwyczajna sesja Rady Powiatu w Krakowie.

Porządek obrad:

1. Otwarcie sesji.
  2. Przedstawienie porządku sesji.
  3. Przyjęcie protokołu z XLII zwyczajnej sesji Rady Powiatu w Krakowie.
  4. Sprawozdanie Starosty Krakowskiego z działalności Zarządu pomiędzy sesjami.
  5. Informacja dotycząca działalności Placówki Straży Granicznej Kraków-Balice.
  6. Informacja o stanie bezpieczeństwa i porządku publicznego w powiecie krakowskim.
  7. Informacja o stanie bezpieczeństwa ochrony przeciwpożarowej oraz ochrony przeciwpowodziowej powiatu krakowskiego.
  8. Informacja o zagrożeniach na terenie Powiatu Krakowskiego w 2013 roku.
  9. Sprawozdanie z realizacji w roku 2013 programu zapobiegania przestępczości oraz ochrony bezpieczeństwa obywateli i porządku publicznego w powiecie krakowskim w latach 2008 – 2013.
  10. Informacja Powiatowego Inspektora Nadzoru Budowlanego o stanie przestrzegania prawa budowlanego na terenie powiatu krakowskiego.
  11. Podjęcie uchwały w sprawie wyrażenia zgody na nabycie, na rzecz Powiatu Krakowskiego, działki nr 171/5, położonej w obr. Maszków gm. Iwanowice.
  12. Podjęcie uchwały w sprawie powierzenia gminie Czernichów prowadzenia zadania publicznego Powiatu Krakowskiego.
  13. Sprawy bieżące.
  14. Interpelacje i zapytania radnych.
  15. Wnioski i oświadczenia radnych.
  16. Zamknięcie obrad.