Pisanie nutPowiat Krakowski wychodząc naprzeciw oczekiwaniom środowiska muzycznego działającego na jego terenie organizuje nowy projekt kulturalny pt. „Jesienne Warsztaty Muzykujmy Razem – Koncert Cecyliański”. Projekt jest skierowany do chórów działających na terenie powiatu krakowskiego oraz do instrumentalistów grających w lokalnych orkiestrach dętych. W dniach od 12 do 15 listopada 2015 roku zostaną zorganizowane warsztaty muzyczne, które poprowadzi profesor Stanisław Krawczyński z Akademii Muzycznej. Podczas warsztatów uczestnicy projektu będą przygotowywać ambitny repertuar, który zostanie zaprezentowany podczas uroczystego Koncertu Cecyliańskiego w Krakowie. Próby podczas warsztatów będą się odbywać w Centrum Integracji Społecznej w Zielonkach (chóry), sali prób Orkiestry „Wieniawa” w Raciborowicach (instrumentaliści) oraz w kościele św. Katarzyny w Krakowie (próby całego zespołu i.koncert).

Zapraszamy wszystkie zespoły chóralne z terenu powiatu krakowskiego oraz instrumentalistów orkiestr dętych do zgłaszania swojego udziału w projekcie. Warunkiem udziału w warsztatach jest przesłanie pocztą do Biura Promocji i.Współpracy Starostwa Powiatowego w Krakowie, Aleja Słowackiego 20, 30-037 Kraków lub na adres e-mail:.droj@powiat.krakow.pl zgłoszenia zamieszczonego poniżej. Dodatkowo prosimy wszystkie chóry o przesłanie nagrania dowolnego utworu w formie pliku mp3 zapisanego na płycie CD lub przesłanego na adres e-mail razem ze zgłoszeniem. Termin zgłoszeń upływa 15 września 2015 roku. Liczba miejsc jest ograniczona. Bliższe informacje można uzyskać u koordynatorów projektu oraz u pracowników Biura Promocji i Współpracy Starostwa Powiatowego w Krakowie (tel. 12-397-93-13).

Karta zgłoszenia – chóry – pobierz
Karta zgłoszenia – instrumentaliści – pobierz