SAM_5505.
W poniedziałek 12 października 2015 roku w auli Collegium Novum Uniwersytetu Jagiellońskiego odbyła się uroczystość wręczania nagród resortowych oraz nagród Ministra Edukacji Narodowej osobom szczególnie zasłużonym dla rozwoju edukacji w naszym regionie. Miło nam poinformować, że w gronie osób które odebrały nagrody był starosta krakowski Józef Krzyworzeka, który odebrał z rąk Aleksandra Palczewskiego – Małopolskiego Kuratora Oświaty Medal Komisji Edukacji Narodowej. Wśród nagrodzonych znalazły się także osoby z terenu powiatu krakowskiego: burmistrz miasta i gminy Skawina Paweł Kolasa (Medal Komisji Narodowej), dyrektor Podkrakowskiego Centrum Rozwoju Edukacji i Doskonalenia Nauczycieli Zbigniew Podolski (nagroda Ministra Edukacji), wicedyrektor SOSW w Skawinie Grzegorz Kubicki (nagroda Małopolskiego Kuratora Oświaty). Uroczystość uświetnił piękny występ Małych Słowianek.