PCKMałopolski Oddział Okręgowy Polskiego Czerwonego Krzyża zaprasza do udziału w VI Powiatowym konkursie wiedzy o honorowym krwiodawstwie i pierwszej pomocy. Celem głównym konkursu jest kształtowanie umiejętności dbałości o bezpieczeństwo i zdrowie swoje i innych wśród dzieci i młodzieży z terenu powiatu krakowskiego. Konkurs rozegrany zostanie w budynku Starostwa Powiatowego w Krakowie (al. Słowackiego 20) w dniu 10 grudnia 2015 r. od godz. 9.30. Zainteresowanych prosimy o przesłanie zgłoszenia na formularzu (załącznik) w terminie do 4 grudnia 2015 r. faksem lub mailem Małopolskiego Oddziału Okręgowego PCK. Konkurs jest częścią projektu „Wiedza na wagę życia”, realizowanego przy wsparciu finansowym Powiatu Krakowskiego.

Karta zgłoszenia – pobierz
Zgoda opiekuna prawnego – pobierz