baner3.
Zapraszamy mieszkańców powiatu krakowskiego do oddania głosu w budżecie obywatelskim Województwa Małopolskiego.  Głosowanie trwa do 6 lipca, wystarczy po podaniu nr PESEL wybrać projekt, którego realizacją jesteśmy zainteresowani. Głos można oddać na projekt powiatowy oraz na projekt subregionalny.

Lista projektów z powiatu krakowskiego biorących udział w głosowaniu:

1. Nowogórski przegląd kabaretów amatorskich – Złota pieczęć Czerwiec 2017.
  2. Zabierzowskie koncertowanie.
  3. Powiat krakowski – poznajmy się!
  4. Pogromcy Małopolskich Bazgrołów.
  5. Wszystko dla kibiców LKS Wisła Czernichów.
  6. Spotkajmy się przy piłce – dziecięcy turniej piłkarski.
  7. Strój sportowy dla juniora na MINI MUNDIAL 2016 powiatu krakowskiego.
  8. Przeprawa pieszo – rowerowa w Piekarach.
  9. Raj w Dolinie Racławki.
  10. Wesoła gromadka.
  11. Edukator Wyspiański.
  12. ROWER CZY ROUTER? – czyli socjo podłączenie.

Na zadanie o zasięgu powiatowym głosować może jedynie mieszkaniec zamieszkujący dany powiat, którego zadanie dotyczy.

Lista projektów subregionalnych – Krakowski Obszar Metropolitalny

1. Diagnoza i korekta wad postawy u uczniów klas IV i V szkół podstawowych w gminach Powiatu Proszowickiego i Gminie Igołomia-Wawrzeńczyce Powiatu Krakowskiego.
  2. Poprawa bezpieczeństwa na drogach wojewódzkich w gminach Biskupice, Czernichów, Kocmyrzów-Luborzyca, Liszki, Skawina, Zabierzów i Zielonki.
  3. Konserwacja wybranych zabytkowych kapliczek w pasie drogowym dróg wojewódzkich na terenie Krakowskiego Obszaru Metropolitarnego.
  4. Kultura dla wszystkich – BO lubimy kulturę.
  5. Zlot Asystentów Rodziny 2017.
  6. Nordic walking – aktywizujemy pokolenia.
  7. Mamo, Tato – chcę grać w kosza!
  8. Małopolski Festiwal Camino de Santiago.
  9. Szlak Kapliczek Małopolskich!
  10. Wokół Bochni i Wieliczki – turystyczne trasy przygodowe z wykorzystaniem questingu i najnowszych technologii mobilnych.

Na zadanie o zasięgu subregionalnym głosować może jedynie mieszkaniec zamieszkujący dany subregion, którego zadanie dotyczy.

Opis projektów dostępny jest pod adresem: link

Kto i jak może głosować?

Głosować mogą mieszkańcy Małopolski, którzy najpóźniej w dniu głosowania ukończyli 16 rok życia:

1. osobiście w siedzibie Urzędu Marszałkowskiego Województwa Małopolskiego przy ulicy Racławickiej 56 w Krakowie lub Agendach Zamiejscowych w: Nowym Sączu, Oświęcimiu i Tarnowie
  2. elektronicznie na stronach internetowych – link
  3. korespondencyjnie poprzez przesłanie karty do głosowania z dopiskiem Budżet Obywatelski na adres: Urzędu Marszałkowskiego Województwa Małopolskiego ul. Racławicka 56, 30-017 Kraków, Agend Zamiejscowych: ul. Jagiellońska 52, 33-300 Nowy Sącz, ul. Śniadeckiego 21, 32-602 Oświęcim, al. Solidarności 5-9, 33-100 Tarnów.

Wzór karty do głosowania – pobierz