IMGP8901_jasneStarostwo Powiatowe w Krakowie zaprasza młodych i uzdolnionych wokalistów oraz instrumentalistów grających w orkiestrach na instrumentach dętych i perkusyjnych (mieszkańców Powiatu Krakowskiego) do udziału w wyjątkowym koncercie „Perły Powiatu”, który odbędzie się w Auditorium Maximum w Krakowie w niedzielę 6.listopada br.

Tematem tegorocznej edycji koncertu będzie muzyka i piosenka filmowa w nowej odsłonie wykonawczej. Koncert poprzedzony będzie warsztatami muzycznymi a wokalistom będzie towarzyszyć profesjonalna orkiestra złożona z najlepszych instrumentalistów działających na terenie powiatu krakowskiego.

Wszystkich wokalistów zainteresowanych udziałem w koncercie zapraszamy na przesłuchanie, które odbędzie się 21.czerwca od godz. 1600 i 23 czerwca od godz. 1430 w Starostwie Powiatowym w Krakowie, Al. Słowackiego 20, sala 100. Podczas przesłuchań zostaną wyłonienie wokaliści, którzy wezmą udział w projekcie.

Udział instrumentalistów w projekcie poprzedzi rozmowa z dyrygentem, która odbędzie się 23 czerwca od godz. 1700 w.Starostwie Powiatowym w Krakowie, Al. Słowackiego 20, sala 100.

Aby wziąć udział w projekcie należy wypełnić kartę zgłoszenia wokalisty lub instrumentalisty i przesłać ją w terminie do 16 czerwca 2016 roku na adres:

Starostwo Powiatowe w Krakowie
Wydział Promocji i Współpracy
Al. Słowackiego 20

lub na adres e-mail:
droj@powiat.krakow.pl

z dopiskiem: Perły Powiatu 2016

Załączniki:
Warunki uczestnictwa w projekcie – pobierz
Karta zgłoszenia wokalisty – pobierz
Karta zgłoszenia instrumentalisty – pobierz