W środę, 25 stycznia 2017 r. o godz. 11:00 w sali obrad Starostwa Powiatowego w Krakowie Al. Słowackiego 20, I piętro, sala nr 100, odbędzie się XXVII zwyczajna sesja Rady Powiatu w Krakowie.

Porządek obrad:

1. Otwarcie sesji.
  2. Przedstawienie porządku sesji.
  3. Przyjęcie protokołu z XXVI zwyczajnej sesji Rady Powiatu w Krakowie.
  4. Sprawozdanie Starosty Krakowskiego z działalności Zarządu pomiędzy sesjami.
  5. Sprawozdanie z wykonania rocznego planu kontroli Komisji Rewizyjnej.
  6. Sprawozdanie z wykonania planów pracy Komisji Rady
  7. Podjęcie uchwały w sprawie zatwierdzenia rocznego sprawozdania Starosty Krakowskiego z działalności Komisji Bezpieczeństwa i Porządku w Powiecie Krakowskim za rok 2016.
  8. Podjęcie uchwały w sprawie powierzenia Gminie Krzeszowice prowadzenia zadania publicznego Powiatu Krakowskiego.
  9. Podjęcie uchwały w sprawie powierzenia Gminie Skawina prowadzenia zadania publicznego Powiatu Krakowskiego (Kopanka).
  10. Podjęcie uchwały w sprawie powierzenia Gminie Skawina prowadzenia zadania publicznego Powiatu Krakowskiego (Ochodza).
  11. Sprawy bieżące.
  12. Interpelacje i zapytania radnych.
  13. Wnioski i oświadczenia radnych.
  14. Zamknięcie obrad.