Stowarzyszenie Inicjatyw Społecznych Woli Filipowskiej, po raz piętnasty, zaprosiło na uroczyste spotkanie z okazji Dnia Kobiet najbardziej aktywne panie z terenu gminy Krzeszowice. Stało się już tradycją, iż doroczne spotkania przedstawicielek płci pięknej uświetniają najbardziej rozpoznawalni artyści polskiej estrady. W poprzednich latach w Woli Filipowskiej koncertowali m. in. Marcin Daniec, Andrzej Sikorowski, Zbigniew Wodecki, Jacek Wójcicki; gwiazdą tegorocznego spotkania była Grażyna Brodzińska. Podczas jej recitalu zabrzmiały fragmenty najpopularniejszych arii operetkowych, standardy muzyki światowej, przeboje dwudziestolecia międzywojennego, czardasze i muzyka filmowa. Gwiazda zachwyciła publiczność swoim występem, po którym chętnie podpisywała płyty, rozdawała autografy i fotografowała się ze swoimi fanami.

W spotkaniu wziął udział starosta krakowski Józef Krzyworzeka, wicestarosta Wojciech Pałka, przewodniczący Rady Powiatu w Krakowie Tadeusz Nabagło oraz radni powiatowi: Stanisława Grzęda, Janina Lasoń i Jerzy Wnęk.

Projekt zrealizowano pod patronatem wicestarosty Wojciecha Pałki, przy wsparciu finansowym Powiatu Krakowskiego.