4 września 2017 r. w Zespole Szkół Techniczno-Ekonomicznych w Skawinie podczas rozpoczęcia roku szkolnego klas maturalnych odbyła się uroczysta inauguracja kadencji nowego dyrektora.

Nowy rok szkolny zainaugurowała dyrektor ZSTE Krystyna Jędrzejczyk. Następnie głos zabrał Arkadiusz Wrzoszczyk – członek Zarządu Powiatu w Krakowie, który w imieniu starosty krakowskiego podziękował za wieloletnią współpracę, odchodzącej na emeryturę, dotychczasowej dyrektor ZSTE Annie Stec. Wręczył także akt nominacji na stanowisko dyrektorskie Krystynie Jędrzejczyk.

Na koniec odbyła się część artystyczna w której zaprezentowała się orkiestra dęta pod batutą kapelmistrza Tadeusz Poręby oraz zespół taneczny prowadzony przez Urszulę Gąsior. Program artystyczny przedstawiła klasa 4LG.

Uroczystość uświetnili zaproszeni goście: Członek Zarządu Powiatu w Krakowie Arkadiusz Wrzoszczyk,  przewodnicząca Komisji Edukacji Publicznej Janina Grela oraz dyrektor Wydziału Edukacji Starostwa Powiatowego w Krakowie Lidia Pycińska.