W piątek, 15 czerwca  o godz. 11.00 w sali obrad Starostwa Powiatowego w Krakowie odbyło się uroczyste wręczenie nagród zwycięzcom konkursu „Trwała i zdrowa rodzina podstawą państwa…”

Dyplomy wręczali: Janina Grela  – członek Zarządu Powiatu w Krakowie, Barbara Kowalik – przewodnicząca Komisji Edukacji Publicznej, Leszek Dolny – przewodniczący Komisji Bezpieczeństwa Obywateli i inicjator konkursu, Lidia Pycińska – dyrektor Wydziału Edukacji Starostwa Powiatowego w Krakowie, Halina Gociewicz – dyrektor Wydziału Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego, Maria Podolska – inspektor Wydziału Edukacji.

Nagrody otrzymali:

Grupa I – uczniowie VII klas szkół podstawowych

W kategorii praca literacka:

I  miejsce  – Jonatan Maryan Szkoła Podstawowa im. Stanisława Wyspiańskiego w Waganowicach
II miejsce – Aleksandra Tomana Szkoła Podstawowa im. Michaliny Stasiukowej w Ochojnie
III miejsce –  Sławomir  Nowak Szkoła Podstawowa im. Stanisława Wyspiańskiego w Waganowicach

W kategorii film:

Nagroda została przyznana –Wiktorii Orkisz i Oliwii Kwarta Szkoła Podstawowa Fundacji „Elementarz” im. Komisji Edukacji Narodowej w Czubrowicach

 

Grupa II  – uczniowie II i III klas gimnazjalnych:

W kategorii praca literacka:

I  miejsce –  Konrad Kmita  kl. III Gimnazjum w Szkole Podstawowej im Św. Franciszka z Asyżu w Poskwitowie
II miejsce – Martyna Maćkiewicz  kl. II Gimnazjum w Zespole Szkół Ogólnokształcących im. K. Wielkiego w Słomnikach
III miejsce – Marlena Murawska kl. II Gimnazjum w Szkole Podstawowej im. Św. Franciszka z Asyżu w Poskwitowie
III miejsce – Adrianna Kralka kl. III Gimnazjum w Szkole Podstawowej im. Św. Franciszka z Asyżu w Poskwitowie
Wyróżnienie 1:  Gabriela Banek kl. III Gimnazjum w Szkole Podstawowej nr 6 z Oddziałami    Integracyjnymi im. Noblistów Polskich w Skawinie,
Wyróżnienie 2:  Amelia Gaj kl. III Gimnazjum w Szkole Podstawowej im. Księcia Józefa Poniatowskiego w Mnikowie

W kategorii film:

I miejsce –   Julia Ślusarczyk klasa III Gimnazjum – Szkoła Podstawowa im. Stanisława Wyspiańskiego w Bibicach
II miejsce – Jakub Brożek i Przemysław Cygan klasa III Gimnazjum w Zespole Szkół w Waganowicach
III miejsce – Kamil Kubis, Michał Młyński, Piotr Schabowski klasa III Gimnazjum w Zespole Szkół  w Waganowicach

Wyróżnienie: Zuzanna Serwatka, Amelia Siwiecka, Magdalena Pabisek Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła II w Sułoszowej
Grupa III uczniowie szkół ponadgimnazjalnych i ponadpodstawowych:
I  miejsce –  Weronika Skorus  Liceum Ogólnokształcące w Centrum Edukacyjnym Radosna Nowina 2000 w Piekarach
II miejsce – Karolina Różycka  Zespół Szkół Techniczno-Ekonomicznych w Skawinie
III miejsce – Jakub Kwiecień Zespół Szkół Techniczno-Ekonomicznych w Skawinie

Wyróżnienie: Weronika Sajduk Liceum Ogólnokształcące w Skawinie

 W kategorii film:

Nagroda została przyznana Arturowi Gros, Agnieszce Lis, Wojciechowi Żak z Liceum Ogólnokształcącego w Skawinie