Ewidencja adresowa
Stowarzyszeń Kultury Fizycznej nieprowadzących działalności gospodarczej
prowadzona przez Starostę Krakowskiego

Lp.

Nazwa i siedziba

Adres pocztowy-mailowy
Telefon/fax

1.

Ludowy Klub Sportowy „Cobra” Wężerów
Urząd Miasta Słomniki
Wężerów nr 60 a
Remiza OSP
32-090 Wężerów cobraw1@wp.pl
tel. kom. 511-039-071

2.

Stowarzyszenie Wspierania Sportu i Rekreacji SKIMKA Skawina
Urząd Miasta i Gminy Skawina
ul. Wyrwisko 6
32-050 Skawina
e-mail: www.skimka.pl
tel.kom. 502-512-556

3.

Ludowy Klub Sportowy „Kaszowianka”
Kaszów
Urząd Gminy Liszki
Kaszów nr 533
32-060 Liszki
tel.kom. 602-253-364

4.

Zabierzowski Klub Kajakowy „WIR”
Zabierzów
Urząd Gminy Zabierzów
ul. Kolejowa 26
32-080 Zabierzów wir@zabierzow.pl
tel. kom. 509-230-279

5.

Ludowy Klub Sportowy „SKALANKA”
Skała
Urząd Miasta i Gminy Skała
ul. Rzeźnicza 2
32-043 Skała

6.

Ludowy Klub Sportowy „ORZEŁ 1948”
Bębło
Urząd Gminy Wielka Wieś
Bębło
ul. Krakowska nr 68
32-089 Wielka Wieś zibimazela@interia.pl
tel. kom. 668-824-224

7.

Ludowy Klub Sportowy „Czarni ‘ 03 Grzegorzowice” Grzegorzowice
Urząd Gminy Iwanowice
Grzegorzowice nr 31
32-095 Iwanowice luki.life@interia.pl
tel. kom. 798-750-124

8.

Klub Sportowy „Conavia”
Konary
Urząd Gminy Mogilany
Konary nr 13
32-031 Mogilany
tel. 12 277-22-46
tel. kom. 697-751-681

9.

Ludowy Klub Sportowy  „TRĄTNOWIANKA”
Trątnowice
Urząd Miasta Słomniki
Trątnowice nr 10
32-090 Słomniki krzysiek3211987@wp.pl
tel. kom. 516-546-762

10.

Ludowy Klub Sportowy „START-RACŁAWICE” Racławice
Urząd Gminy Jerzmanowice-Przeginia
Racławice – Stadion
32-049  Przeginia
tel. kom. 506-616-672

11.

Klub Sportowy „Bibiczanka”
Bibice
Urząd Gminy Zielonki
Bibice
ul. Lipowa nr 28
32-087 Zielonki magda.krawczyk.21@interia.pl
tel. kom. 502-063-326

12.

Ludowy Klub Sportowy „JANTAR”
Miłocice
Urząd Miasta Słomniki
Miłocice nr 55 A
32-090 Słomniki kurt1988@wp.pl
tel. kom. 660-481-600

13.

Ludowy Klub Sportowy „ZIELONKA”
Wrząsowice
Urząd Miasta i Gminy Świątniki Górne
Wrząsowice nr 36
132-040 Świątniki Górne maciejpodsiadło@interia.pl
tel. kom. 608-603-147, 602-123-262

14.

Numer ewidencji bez zmian.

Klub Sportowy „Butchers”
Zabierzów
Urząd Gminy Zabierzów

Stowarzyszenie „ProSport” Zabierzów
Zmiana statutu i nazwy stowarzyszenia decyzją znak:BPW.4222.23.2012.JR z dnia 23 kwietnia 2012 r., tj.:Stowarzyszenie „ProSport” Zabierzów
Inspektor
Jan Radzikowski
Urząd Gminy Zabierzów

SKFnpdzg/14

2 kwietnia 2004 r.

Numer ewidencji bez zmian.

Data wpisu zmiany statutu i nazwy:

23 kwietnia 2012 r.

Inspektor
Jan Radzikowski

 

ul. Śląska 88
32-080 Zabierzów tel. (12) 285-25-38

Data wpisu zmiany statutu
i nazwy, w tym adresu:

23 kwietnia 2012 r.

Zabierzów; ul. Rodziny Poganów 19

32-080 Zabierzów

scaraab@o2.pl

tel. kom. 600-889-978

 

Inspektor
Jan Radzikowski

15.

Ludowy Klub Sportowy „Sparta”
Skrzeszowice
Urząd Gminy Kocmyrzów-Luborzyca
Skrzeszowice nr 90/3
32-010 Kocmyrzów mariuszszota@onet.pl
tel. kom. 660-248-237

16.

Miejski Klub Sportowy Skała 2004
Skała
Urząd Miasta i Gminy Skała
ul. Rzeźnicza 2
32-043 Skała
tel. kom. 606-737-907

17.

Małopolskie Bractwo Strzeleckie w Paczółtowicach
Urząd Miejski Krzeszowice
Paczółtowice nr 328
32-063 Krzeszowice
tel. 258-85-30; 258-85-31

18.

Ludowy Klub Sportowy „PARTYZANT”
Dojazdów
Urząd Gminy Kocmyrzów-Luborzyca
Dojazdów nr 1
32-010 Kocmyrzów radoszek.firma@onet.pl
tel. kom. 501-677-691
tel. 12 387-13-21

19.

Stowarzyszenie Kultury Fizycznej „DOM SIŁY – POWER HOUSE” Skawina
Urząd Miasta i Gminy Skawina
ul. Żwirki i Wigury 11
32-050 Skawina p.pawlicki@kprp.eu
tel. kom. 600-701-600
fax 12 658-58-18

20.

Klub sportowy „SHAOLIN”
Bolechowice
Urząd Gminy Zabierzów
ul. Kościelna 4
32-082 Bolechowice starum@op.pl
tel. 285-10-16
tel. kom. 698-645-024

21.

Ludowy Klub Sportowy „VICTORIA” Smroków
Urząd Miasta Słomniki
Remiza Strażackaw Smrokowie
32-090 Słomniki zurowiczm@o2.pl
tel. kom. 606-907-166

22.

Ludowy Klub Sportowy „CLAVIA”
Świątniki Górne
Urząd Miasta i Gminy Świątniki Górne
ul. Sportowa 50
32-040 Świątniki Górne
tel. 12 423-65-63
tel. kom. 504-170-540

23.

Klub Strzelecki Kraków
Valley Golf w Paczółtowicach
Urząd Miejski Krzeszowice
Paczółtowice nr 328
32-063 Krzeszowice zbigniew.rokita@wp.pl
tel. 12 258-85-30
602-478-355 – prezes
24. Klub Sportowy „Topór Aleksandrowice”
Aleksandrowice
Urząd Gminy Zabierzów
Aleksandrowice nr 133
32-084 Morawica
jan.matacz@interia.pl– zastępca prezesa
mkwa@zdw.krakow.pl– sekretarz
tel. 692-387-800

25.

Klub Sportowy „ISKRA”
Radwanowice
Urząd Gminy Zabierzów
Radwanowice nr 65
32-064 Rudawa
tel. (12) 283-88-39

26.

Stowarzyszenie Kultury Fizycznej „SPARTAKUS”
Pisary
Urząd Gminy Zabierzów
Pisary nr 108
32-064 Rudawa
tel. kom. 888-987-996

27.

Ludowy Klub Sportowy „FITBALL”
Szklary
Urząd Gminy Jerzmanowice-Przeginia
Szklary101 A
32-048 Jerzmanowice
tel. kom. 607-620-483

28.

Klub Sportowo – Turystyczny „Aniwax”
Skawina
Urząd Miasta i Gminy Skawina
ul. Ks. Jerzego Popiełuszki 6/15
32-050 Skawina
tel. 12 276-78-78
tel. kom. 603-394-332

29.

Ludowy Zespół Sportowy „STRAZAK GOSZCZA”
w Goszczy
Urząd Gminy Kocmyrzów-Luborzyca
Remiza Ochotniczej Straży Pożarnej Goszcza 8
32-010 Kocmyrzów
Lukasz-dutkiewicz@wp.pl
tel. kom. 509-651-588

30.

Ludowy Klub Sportowy „LYON” Zagacie
Wykreślony z ewidencji decyzją znak:BPW.4141-77/10/JR 16 listopada
Urząd Gminy Czernichów
Zagacie 17
32-070 Czernichów
Wykreślony z ewidencji decyzją znak: BPW.4141-77/10/JR
16 listopada 2010 r.

31.

Ludowy Klub Sportowy „Prądnik”
Sułoszowa
Urząd Gminy Sułoszowa
Gimnazjum w Sułoszowej
32-045 Sułoszowa
kasienka60@vp.pl
tel. kom. 516-936-557
Adam Bień – prezes

32.

Ludowy Klub Sportowy „NIEDŹWIEDŹ”
w Niedźwiedziu
Urząd Miasta Słomniki
Niedźwiedź nr 3
32-090 Słomniki mariuszfranco@poczta.fm
tel. 12 388-37-30

33.

Klub Kolarski Bike Xtreme Rudawa w Rudawie
Urząd Gminy Zabierzów
ul. H. Sienkiewicza 72
32-064 Rudawa
tel. 12 283-95-80

34.

Ludowy Klub Sportowy „LOT-BALICE” w Balicach
Urząd Gminy Zabierzów
ul. Radziwiłłów 24
32-083 Balice ankowalik@onet.eu
tel. kom. 503-019285

35.

„Automobilklub Południowy” w Świątnikach Górnych
Urząd Miasta i Gminy Świątniki Górne
Świątniki ul. Graniczna7
32-040 Świątniki Górne
tel. 12 270-47-76
tel. kom. 509-196-212

36.

Klub Jazdy Konnej „SZARY” Michałowice k/Krakowa
Urząd Gminy Michałowice
Węgrzce ul. E4/1
32-086 Węgrzce
tel. 12 285-89-69
tel. kom. 603-744-443

37.

Stowarzyszenie Wspierania Sportu Pływackiego
w ZabierzowieUrząd Gminy Zabierzów
ul. Kolejowa 15a
32-080 Zabierzów
tel. kom. 606-948-894

38.

Ludowy Klub Sportowy „Orzeł” Iwanowice
Urząd Gminy Iwanowice
Biskupice nr 106
32-095 Iwanowice
biuro@krak-marfish.pl
tel. kom. 514-595-004
tel. kom. 502-331-950

39.

Międzygminna Liga Futsalu w Skale
Urząd Miasta i Gminy Skała
ul. Bohaterów Września 42;
32-043 Skała mlf@mlf.com.pl
tel. kom. 514-147-423
tel. kom. 501-525-566

40.

Paczółtowice Equestrian Centre Kraków
Urząd Miejski Krzeszowice
ul. Chłopickiego 8
32-065 Krzeszowice annapachla@jahoo.co.vk
tel. 12 258-85-45
tel. kom. 792-977-009

41.

Klub Sportowy „STRAŻAK” Sułkowice
Urząd Gminy Iwanowice
Dom Strażaka Sułkowice nr 46 a
32-095 Iwanowice danielzglobik@gmail.com
504-453-893

42.

Ludowy Klub Sportowy „Płomień” Cholerzyn
Urząd Gminy Liszki
Szkoła Podstawowa
w Cholerzynie
Cholerzyn nr 205
32-060 Liszki
wojtekkruk@poczta.fm
514-396-617

43.

Klub Sportowy „Płomień 2010” Jerzmanowice
Urząd Gminy Jerzmanowice-Przeginia
Jerzmanowice nr 366 „b”
32-048 Jerzmanowice zwg_jerzmanowice@wp.pl
tel. kom. 602-351-584

44.

Klub Sportowy „OPTIMA”
Skawina
Urząd Miasta i Gminy Skawina
Skawina,
ul. Korabnicka 10 A/17
32-050 Skawina optimasport@o2.pl
tel. kom. 606-262-218

45.

Klub Sportowy „POWER-ZABIERZÓW”
Urząd gminy Zabierzów
Zabierzów,
ul. Krzyżowa 42
32-080 Zabierzów prince2003@interia.pl
tel. kom. 660-554-762

46.

Klub Wspierania Sportu i Rekreacji „AXIS” Skawina
Urząd Miasta i Gminy Skawina
Skawina ul. Wyrwisko 4
32-050 Skawina iceman@poczta.onet.pl
tel. kom. 501-340-194

47.

„AKADEMIA PIŁKARSKA 2011 ZABIERZÓW”
w Zabierzowie
Urząd Gminy Zabierzów
Zabierzów,
ul. Kolejowa15 a
32-080 Zabierzów kowalikjerzy@o2.pl
tel. kom. 602-372-406

48.

Klub Sportowy „Alfa” Morawica
Urząd Gminy Liszki
Szkoła Podstawowa w Morawicy
32-084 Morawica 1
skorupos@wp.pl
tel. 12 285-68-97
tel. kom. 792-707-997

49.

Stowarzyszenie „JURA BASKET ZABIERZÓW”
Urząd Gminy Zabierzów
Zabierzów
ul. Malinowa 6
32-080 Zabierzów
tel. kom. 667-909-606

50.

Ludowe Towarzystwo Sportowe „Novi” Narama Remiza Ochotniczej Straży Pożarnej
w Naramie
32-095 Iwanowice mariuszbrn@gmail.com
tel. kom. 783-910-707

51.

Klub Sportowy „SZKÓŁKA PIŁKARSKA ZIELONKI”
w Zielonkach
Zielonki, ul. Nasza 8
32-087 Zielonki trenerzy@szkolkazielonki.pl
tel. kom. 604-493-089
52. Stowarzyszenie Klub Triathlonowy
„Rycerze Wody – Water Knights”
Zabierzów
ul. Kolejowa 15a
32-080 Zabierzów
info@waterknights.pl
tel. 696-698-624; 509-536-643
53. Towarzystwo Sportowe „SKALANKA”
Skała
ul. Słomnicka 10
32-043 Skała
tsskalanka@gmail.com
tel. 602-432-980
54. Stowarzyszenie “Szkółka Piłkarska Kryspinów” w Kryspinowie Kryspinów
32-060 Liszki
pkarcz@ibsnacks.pl
tel. 601 871 643

 

Wykaz adresowy
Stowarzyszeń Kultury Fizycznej
prowadzony przez Starostę Krakowskiego 

Lp.

Nazwa i siedziba

adres

telefon/fax

 1. Gminny Klub Sportowy „ŚWIT” Krzeszowice
Urząd Miejski Krzeszowice
Pl. F .Kulczyckiego 2
32-065 Krzeszowice
tel. 282-09-25, 282-03-34
 2. Miejski Klub Sportowy„SKAWINKA” Skawina
Urząd Miasta i Gminy Skała
ul. Konstytucji 3 Maja 4
32-050 Skawina
tel. 276-40-56
 3. Ludowy Klub Sportowy „ROLA” Skawina
Urząd Miasta i Gminy Skawina
Rynek 8
32-050 Skawina
tel. 276-86-90
 4. Ludowy Klub Sportowy„SŁOMNICZANKA” Słomniki Urząd Miasta Słomniki ul. Kościuszki-stadion
32-090 Słomniki
tel. 388-12-13

5.

Ludowy Klub Sportowy „CLAVIA”
Świątniki GórneUrząd Miasta i Gminy Świątniki Górne
ul. Sportowa 50
32-040 Świątniki Górne
tel. 270-41-44
wykreślony z wykazu
08 lutego 2005 roku – wpis do ewidencji SKFnpdzg/22

6.

Ludowy Klub Sportowy „KMITA” ZabierzówUrząd Gminy Zabierzów Ul. Sportowa 2
32-080 Zabierzów
tel. 285-12-88; 285-15-62
wewn. 260/509-234-510 – sekret.
 7. Ludowy Klub Sportowy „ORLĘTA”                            Rudawa Urząd Gminy Zabierzów 32-064 Rudawa
tel.283-86-07
   8. Jeździecki Klub Sportowy„ARLEKIN”                        Czernichów Urząd Gminy Czernichów Czernichów 1
32-070 Czernichów

 9.

Ludowy Klub Sportowy „SKALANKA” SkałaUrząd Miasta i Gminy Skała Ul. Rzeźnicza 2
32-043 Skała
tel. 389-12-26
wykreślony z wykazu
25 czerwca 2003 roku – wpis do ewidencji SKFnpdzg/5
10. Klub Sportowy„TOWARZYSTWO SPORTOWEWĘGRZCE” Węgrzce
Urząd Gminy Zielonki
Węgrzce, ul. B5 nr 1
32-086 Węgrzce
tel. 412-40-33 wew.206, 176

11.

Ludowy Klub Sportowy„ZIELEŃCZANKA”               Zielonki
Urząd Gminy Zielonki
ul. Do Cegielni
32-087 Zielonki
tel. 285-09-77

12.

Klub Sportowy „BIBICZANKA” BibiceUrząd Gminy Zielonki Bibice 32-087 Zielonki
tel. 285-86-00
wykreślony z wykazu
5 marca 2004 roku – wpis do ewidencji SKFnpdzg/11

13.

Klub Sportowy „WIARUSY” Igołomia
Urząd Gminy Igołomia-Wawrzeńczyce
Igołomia-Zofipole 40
32-126 Igołomia
tel. 287-34-25

14.

Ludowy Klub Sportowy„ZIELONKA”                  Wrząsowice
Urząd Miasta i Gminy Świątniki Górne
Wrząsowice 114
32-040 Świątniki Górne
tel. 654-93-45

15.

Ludowy Klub Sportowy „BŁĘKITNI”                      Modlnica Urząd Gminy Wielka Wieś 32-085 Modlnica nr 185
tel. 419-23-13

16.

Ludowy Klub Sportowy „PASTERNIK”                   Ochojno Urząd Miasta i Gminy Świątniki Górne 32-040 Świątniki Górne
Ochojno

17.

Ludowy Klub Sportowy „NIEDŹWIEDŹ” NiedźwiedźUrząd Miasta Słomniki Niedźwiedź 3 – stadion
32-094 Niedźwiedź
tel. 388-18-03
wykreślony z wykazu
14 marca 2006 roku – wpis do ewidencji SKFnpdzg/32

18.

Ludowy Klub Sportowy „WOLANKA”
Wola Filipowska
Urząd Miejski Krzeszowice
Wola Filipowska 28
32-065 Krzeszowice

19.

Wiejski Klub Sportowy „ZŁOTNICZANKA”   Złotniki
Urząd Gminy Igołomia-Wawrzeńczyce
Złotniki – Dom Strażaka
32-125 Złotniki

20.

Klub Sportowy „KRAK-GAMMA-GRAGON” Szczyglice Urząd Gminy Zabierzów Szczyglice 52
32-083 Balice

21.

Ludowy Klub Sportowy „LOTNIK”  Kryspinów Urząd Gminy Liszki Kryspinów 1
32-060 Liszki
tel. (012) 422-91-00

22.

Gminny Młodzieżowy Klub Sportowy „ZIELONKI” Zielonki Urząd Gminy Zielonki Zielonki nr 250
32-087 Zielonki

23.

Ludowy Klub Sportowy „PIAST”                                  Wołowice Urząd Gminy Czernichów Wołowice
32-070 Czernichów

24.

Ludowy Klub Sportowy „ORZEŁ 1948”  BębłoUrząd Gminy Wielka Wieś Bębło 32-089 Wielka Wieś
wykreślony z wykazu
7 sierpnia 2003 roku – wpis do ewidencji SKFnpdzg/6

25.

Ludowy Klub Sportowy „MICHAŁOWIANKA” Michałowice Urząd Gminy Michałowice Andrzej Skarżycki
Młodziejowice 20
32-091 Michałowice

26.

Ludowy Klub Sportowy „WISŁA” Rząska
Urząd Gminy Zabierzów
Rząska, ul. Klubowa 2
30-149 Kraków tel.636-28-27
fax: 636-22-40

27.

Ludowy Klub Sportowy „NIEGOSZOWIANKA” Niegoszowice
Urząd Gminy Zabierzów
32-064 Niegoszowice
tel. 282-10-58 w .98
285-22-93

28.

Ludowy Klub Sportowy „TEMPO” Rzeszotary Urząd Miasta i Gminy Świątniki Górne Rzeszotary 188
32-040 Świątniki Górne
tel. 270-45-11

29.

Klub Sportowy „SHAOLIN” BolechowiceUrząd Gminy Zabierzów Bolechowice 248
32-082 Bolechowice
tel. 285-10-16
wykreślony z wykazu
16 sierpnia 2004 roku – wpis do ewidencji SKFnpdzg/20

30.

Ludowy Klub Sportowy „PŁOMIEŃ” Jerzmanowice Urząd Gminy Jerzmanowice-Przeginia Jerzmanowice 366 b
32-048 Jerzmanowice

31.

Ludowy Klub Sportowy „PROMIEŃ” Przeginia Urząd Gminy Jerzmanowice-Przeginia 32-049 Przeginia
tel. 389-80-67

32.

Ludowy Klub Sportowy „POWIŚLE-OCHODZA” Ochodza Urząd Miasta i Gminy Skawina Ochodza
32-051 Wielkie Drogi
tel. 270-63-94

33.

Ludowy Klub Sportowy „LIBERTÓW” Libertów Urząd Gminy Mogilany 30-444 Kraków 55,
Libertów, ul. Jana Pawła II 79
tel. (012) 270-34-56

34.

Ludowy Klub Sportowy „GAJOWIANKA”  Gaj Urząd Gminy Mogilany Gaj 62
32-031 Mogilany
tel. 270-84-74

35.

Ludowy Klub Sportowy „LISZCZANKA” Liszki Urząd Gminy Liszki Liszki 241 – stadion sportowy          32-060 Liszki   tel. 280-633-10

36.

Ludowy Klub Sportowy Sekcja Jeździecka
przy Stadninie Koni „BOTOJA”  KorzkiewUrząd Gminy Zielonki
Korzkiew
32-087 Zielonki

37.

Ludowy Klub Sportowy „SPORTOWIEC” Modlniczka
Urząd Gminy Wielka Wieś
Modlniczka 92
32-085 Modlniczka
tel. 419-24-18

38.

Ludowy Klub Sportowy„JUTRZENKA”                     GiebułtówUrząd Gminy Wielka Wieś Giebułtów – stadion Piłkarski32-085 Modlnicatel. 419-21-56

39.

Ludowy Klub Sportowy „MOGILANY”                      Mogilany
Urząd Gminy Mogilany
Mogilany budynek OSP
32-031 Mogilany
tel. 270-16-70

40.

 

Ludowy Klub Sportowy „POLONIA”                       Więcławice
Urząd Gminy Michałowice
Więcławice Dworskie 29
32-091 Michałowice
tel. 388-80-02

41.

Ludowy Klub Sportowy „PRĄDNIK”                    Sułoszowa
Urząd Gminy Sułoszowa
Sułoszowa I nr 338
32-045 Sułoszowa
wykreślony z wykazu
14 marca 2006 roku – wpis do ewidencji SKFnpdzg/31

42.

Ludowy Klub sportowy „VICTORIA”                          Zalas Urząd Miejski Krzeszowice Sanka 167, 32-067 Tenczynek
tel. 283-62-87

43.

Polskie towarzystwo Turystyczno-Krajoznawcze Oddział w Skawinie
Urząd Miasta i Gminy Skawina
ul. Mickiewicza 26/14
32-050 Skawina
tel. 276-40-31

44.

Ludowy Klub Sportowy „JUVENIA”                         Prandocin
Urząd Miasta Słomniki
Prandocin – budynek OSP
32-096 Prandocin
tel. 388-22-40

45.

Jurajski Klub Sportowy „ZELKÓW” Zelków
Urząd Gminy Zabierzów
32-082 Zelków 9
tel. 285-19-96, 285-33-25

46.

Ludowy Klub Sportowy „POTOK”                         Więckowice Urząd Gminy Zabierzów Więckowice 49
32-082 Bolechowice

47.

Ludowy Klub Sportowy „START”                              Kamień Urząd Gminy Czernichów 32-071 Kamień 268
stadion sportowy

48.

Skawiński Klub Sportowy Kyokushin Karate                    Skawina
Urząd Miasta i Gminy Skawina
ul. Jagielnia 13
32-050 Skawina
tel. 276-83-83
(pon.-śr.16.00-18.00)

49.

Ludowy klub Sportowy „GALICJA”                 Raciborowice
Urząd Gminy Michałowice
Raciborowice 106
32-001 Raciborowice
tel. 387-73-86

50.

Ludowy Klub Sportowy „BORKOWIANKA”
Borek Szlachecki
Urząd Miasta i Gminy Skawina
Borek Szlachecki 246
32-050 Skawina
tel. 276-77-92

51.

Ludowy klub Sportowy „ISKRA” Krzęcin
Urząd Miasta i Gminy Skawina
Krzęcin 57
32-051 Wielkie Drogi

52.

Ludowy Klub Sportowy „SOKÓŁ”                               Rybna Urząd Gminy Liszki Rybna – stadion
32-061 Rybna

53.

Ludowy Klub Sportowy „SPARTA”                                 Przeginia DuchownaUrząd Gminy Czernichów Przeginia Duchowna
32-061 Rybna
adres koresp.:Sroka Marcin-Prezes Przeginia Narodowa 38
32-070 Czernichów
tel. (012) 270-28-61
kom.0/886-628-121

54.

Ludowy Klub Sportowy „BŁĘKITNI”                        Czułówek Urząd Gminy Liszki Czułówek 288
32-061 Rybna

55.

Ludowy Klub Sportowy „NADWIŚLAN”                      Rusocice
Urząd Gminy Czernichów
Rusocice 336
32-071 Kamień
tel. 280-30-75

56.

Ludowy Klub Sportowy „SOKÓŁ”
Kocmyrzów-Baranówka
Urząd Gminy Kocmyrzów-Luborzyca
Kocmyrzów 192
32-010 Kocmyrzów

57.

Ognisko TKKF Rekreacyjny Rodzinny Klub Jeździecki „KAWALKATOR” Węgrzce
Urząd Gminy Zielonki
Węgrze 1
32-086 Węgrzce
tel. 542-17-25

58.

Ludowy Klub Sportowy „WISŁA”                            Czernichów
Urząd Gminy Czernichów
Czernihów – stadion
32-070 Czernichów
tel. 280-23-43

59.

Ludowy Klub Sportowy „ISKRA”                                   Czułów
Urząd Gminy Liszki
Czułów – stadion sportowy
32-060 Liszki
tel. 280-50-75

60.

Ludowy Klub Sportowy „WISŁA”                            Jeziorzany
Urząd Gminy Liszki
Jeziorzany, 32-060 Liszki
adres korespondencyjny:
Stanisław Madej – sekretarz
Ściejowice 121
32-060 Liszki

61.

Stowarzyszenie Sportowo-Ludowe „WIELMOŻANKA” Wielmoża
Urząd Gminy Sułoszowa
Wielmoża 128
32-045 Sułoszowa
tel. 389-72-05

62.

Ludowy Klub Sportowy „GWIAZDA”                        Ściejowice Urząd Gminy Liszki Ściejowice
32-060 Liszki

63.

Ludowy Klub Sportowy „STRAŻAK”                            Rączna Urząd Gminy Liszki Rączna 42
32-060 Liszki

64.

Ludowy Klub Sportowy „JUTRZENKA”                 Ostrężnica Urząd Miejski Krzeszowice Ostrężnica 243
32-065 Krzeszowice

65.

Klub Jeździecki „INTERPOLO”                          Piekary Urząd Gminy Liszki Piekary 1
32-060 Liszki

66.

Ludowy Klub Sportowy „TĘCZA”                                  Piekary Urząd Gminy Liszki Piekary
32-060 Liszki

67.

Ludowy klub Sportowy „MASZYCANKA”                   Maszyce
Urząd Miasta i Gminy Skała
Maszyce 22
32-077 Smardzowice
tel. 501-756-053

68.

„KART-KLUB MADO-POLRAMA”                         Węgrzce
Urząd Gminy Zielonki
Węgrze 247
32-086 Kraków
tel. 285-87-49, 285-89-23
fax: 285-88-01

69.

Ludowy Klub Sportowy „ZRYW”                              Facimiech Urząd Miasta i Gminy Skawina Facimiech
32-051 Wielkie Drogi

70.

Ludowy Klub Sportowy „GÓRZANKA”             Nawojowa Góra Urząd Miejski Krzeszowice Nawojowa Góra 275
32-065 Krzeszowice

71.

Ludowy Klub Sportowy „TĘCZA”                              Tenczynek
Urząd Miejski Krzeszowice
Tenczynek 173
32-067 Tenczynek
tel. 282-46-90

72.

 

Ludowy Klub Sportowy „Kosynierzy”                            Łuczyce Urząd Gminy Kocmyrzów-Luborzyca Łuczyce 114
32-010 Kocmyrzów
73.

 

Ludowy Klub Sportowy „ORZEŁ”                              Zastów
Urząd Gminy Kocmyrzów-Luborzyca
Gminny Ośrodek Kultury Kocmyrzów-Luborzyca
32-010 Kocmyrzów

74.

Ludowy Klub Sportowy „TRZEBOL”            Wielkie Drogi Urząd Miasta i Gminy Skawina Wielkie Drogi 212
32-051 Wielkie Drogi

75.

Ludowy Klub Sportowy „RADZISZOWIANKA” Radziszów Urząd Miasta i Gminy Skawina Radziszów 153
32-052 Radziszów

76.

Akademia Sztuk Walki „FIGHTER” Mogilany
Urząd Gminy Mogilany
ul. Zakopiańska 32
32-031 Mogilany

77.

Ludowy Klub Sportowy „POZOWIANKA”            Połowice Urząd Miasta i Gminy Skawina Pozowice 186
32-051 Wielkie Drogi

78.

Towarzystwo Sportowe „RAUCEDO”                             Skała Urząd Miasta i Gminy Skała ul. Wolbromska 19
32-043 Skała
79. Stowarzyszenie „KRAKOW VOLLEY GOLF& COUNTRY CLUB” Paczółtowice
Urząd Miejski Krzeszowice
Paczółtowice 54
32-063 Krzeszowice 3
80. Krakowskie Stowarzyszenie Sportowe                            „PROLOG” Urząd Gminy Zabierzów Brzezie 165
32-080 Zabierzów

81.

 

Tenisowy Klub Sportowy „GEM” Zabierzów
Urząd Gminy Zabierzów
ul. Krakowska nr 221 A
32-080 Zabierzów

82.

Stowarzyszenie Klub Tenisowy „RUDAWA” Rudawa Urząd Gminy Zabierzów Rudawa nr 462
32-064 Rudawa

83.

Klub Sportowy „WAWRZYNIANKA” Wawrzeńczyce
Urząd Gminy Igołomia-Wawrzeńczyce
Wawrzeńczyce nr 406
32-125 Wawrzeńczyce

84.

Klub Jeździecki „EQUUS” Węgrzce
Urząd Gminy Zielonki
ul. Forteczna nr 5
32-086 Węgrzce

85.

Klub Jeździecki „FACIMIECH”
w Facimiechu
Urząd Miasta i Gminy Skawina
Facimiech nr 13
2-051 Wielkie Drogi

86.

Miejski Klub Sportowy „Maraton” przy Międzyszkolnym Ośrodku Sportowym
w Krzeszowicach
Urząd Miejski Krzeszowice
ul. Szkolna nr 7
32-065 Krzeszowice

87.

JURAJSKI KLUB
OYAMA KARATE w CzajowicachUrząd Gminy Wielka Wieś
Czajowice nr 141
32-089 Wielka Wieś
Wykreślony z wykazu
12 grudnia 2011 r. – Postanowienie Sądu Rejonowego dla Krakowa-Śródmieścia w Krakowie, Wydział XI Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego z 26.10.2011 r.Sygnatura sprawy:
KR.XI NS-REJ.KRS/020901/11/328Inspektor Jan Radzikowski

88.

Klub Sportowy Klub Jazdy Konnej SZARY Michałowice Urząd Gminy Michałowice Michałowice nr 131
32-091 Michałowice

89.

Międzyszkolne
Stowarzyszenie Sportowe w Słomnikach Urząd Miasta Słomniki
Słomniki
Oś. Świerczewskiego nr 2
32-090 Słomniki

90.

Związek Strzelectwa Dynamicznego Zielonki
Urząd Gminy Zielonki
Zielonki, gmina Zielonk
iWoj. Małopolskie

91.

Stowarzyszenie Motocyklistów
„Grupa Południe” siedzibą w Morawicy Urząd Gminy Liszki
Morawica nr 245
32-084 Morawica

92.

Miejskie Towarzystwo Sportowe „PIAST” Skawina Urząd Miasta i Gminy Skawina ul. Mickiewicza nr 52
32-050 Skawina

93.

Małopolskie Stowarzyszenie Inicjatyw Społecznych „Agua Sport”
z siedzibą w Kleszczowie
Gmina Zabierzów
Kleszczów nr 73
32-084 Morawica
beata.baran12@interia.pl

94.

Stowarzyszenie „Akademia Młodego Sportowca MAM TALENT”
z siedzibą w Krzeszowicach
KRS: 000043705422.10.2012 r.
Urząd Miejski Krzeszowice
Filipowice nr 57
932-065 Krzeszowice
MAMTALENT@GMAIL.COM

95.

Stowarzyszenie Krakowski Klub Golfowy „Green Park”
Rząska
Rząska
ul. Krakowska nr 16a lokal 2
30-199 Rząska