Kiedy:
2018-07-02T00:00:00+02:00
Gdzie:
Powiat Krakowski

Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania Blisko Krakowa zaprasza do wspólnego odkrywania Skarbów Blisko Krakowa!

Poznawaj lokalne tradycje, baw się i rozbudzaj ciekawość otaczającego Cię świata! Biorąc udział w warsztatach przekonasz się, że  miejsca, które co dzień mijasz, kryją niesamowite historie! Zapraszamy do wzięcia udziału w warsztatach, które zapowiadają się niezwykle interesująco! Z nami odkryjesz co łączy wiklinowy koszyk i królową polskich rzek – Wisłę, podszlifujesz swoje umiejętności kulinarne, konnym zaprzęgiem obejrzysz okolice Nielepic, poznasz tajemnice Dworu Dzieduszyckich, dowiesz się do czego służy węza oraz co wspólnego mają kolorowe witraże z Muzeum Ślusarstwa.

Zostań Odkrywcą Skarbów Blisko Krakowa! Weź udział w czterech z sześciu warsztatów, odbierz „Mapę Odkrywcy Skarbów Blisko Krakowa”, rozwiąż zagadki, zbieraj naklejki i odbieraj upominki na każdym warsztacie! Wspaniała zabawa gwarantowana!

Jak wziąć udział w Zabawie?

Aby wziąć udział w warsztatach należy w terminie określonym w Regulaminie wysłać formularz zgłoszeniowy na adres skarby@bliskokrakowa.pl . Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Każdy warsztat będzie się odbywał w dwóch terminach, w następujących po sobie dniach – piątek i sobota. Zabawa dedykowana jest dzieciom, sugerowany przedział wiekowy uczestników: 5-12 rok życia. Osoby niepełnoletnie biorą udział w zabawie pod opieką rodzica lub pełnoletniego opiekuna.
Ze względu na ograniczoną liczbę mieść, każdy uczestnik może wziąć udział tylko w czterech warsztatach.

Uwaga: Liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. Przed wzięciem udziału koniecznie zapoznaj się z Regulaminem Zabawy Odkrywaj Skarby Blisko Krakowa 2018.

Formularz zgłoszeniowy (dostępny w czasie trwania zapisów)

Jeżeli masz pytanie skontaktuj się z nami.
skarby@bliskokrakowa.pl
tel. 12 256 02 31 / 723-543-257

Zapraszamy do wspólnej zabawy!

Projekt jest realizowany przy wsparciu finansowym Powiatu Krakowskiego.

Więcej informacji na stronie http://skarby.bliskokrakowa.pl/

Odkrywaj Skarby Blisko Krakowa 2018