W piątek, 13 stycznia 2011 r. w Hali Widowiskowo-Sportowej Zespołu Szkół w Świątnikach Górnych odbyło się uroczyste spotkanie noworoczne Miasta i Gminy Świątniki Górne. Wzięli w nim udział przedstawiciele samorządu powiatu krakowskiego: starosta krakowski Józef Krzyworzeka, przewodniczący Rady Powiatu Tadeusz Nabagło, członek Zarządu Powiatu Adam Wójcik, radni Wanda Kułaj, Paweł Chochół i Wojciech Pałka. Tradycyjne spotkanie w gminie Świątniki Górne miało specjalną oprawę. Po przywitaniu gości przez burmistrza miasta i gminy Świątniki Górne Witolda Słomki na zaimprowizowanej scenie zaprezentowali się artyści. Licznie zgromadzona publiczność oglądała występy wokalne oraz pokazy tańca. W trakcie spotkania wystąpili: Anna Bystroń – Jajkiewicz, Marcin Jajkiewicz, Janusz Mus, Jacek Kotarba, Reprezentacyjna Orkiestra Dęta Miasta i Gminy Świątniki Górne, chóry: “Eligiusz”, “Wrzosy”, “Świętojański”, “Millenium”, schola z parafii w Świątnikach Górnych, Weronika Kozłowska, Emilia Ćwierz, Gabriela Strączyńska, Hubert Raczek, Bartosz Mizia.