S1190010 (Medium)     W środę, 16 października br. w sali obrad Starostwa Powiatowego w Krakowie odbyła się uroczystość wręczenia nagród najlepszym nauczycielom powiatu krakowskiego. Starosta krakowski Józef Krzyworzeka wraz z wicestarostą Urszulą Stochel wręczyli z okazji Dnia Edukacji Narodowej nagrody i pamiątkowe dyplomy dziewiętnastu pedagogom ze szkół, dla których powiat jest organem prowadzącym oraz jednostek oświatowych. Starosta Krzyworzeka, zwracając się do wyróżnionych, podkreślił, że bardzo dobry poziom powiatowych szkół to w wielkim stopniu zasługa doskonałej kadry nauczycielskiej wspomaganej przez dobrze zarządzające szkołami dyrekcje. Józef Krzyworzeka podziękował nauczycielom za ich codzienną, niełatwą pracę z młodzieżą.

W uroczystości udział wzięli także wiceprzewodniczący Radu Powiatu w Krakowie Krzysztof Karczewski, dyrektor Wydziału Edukacji Starostwa Powiatowego w Krakowie Lidia Pycińska oraz dyrektorowie szkół, z których nauczycieli wyróżniono. Lista nagrodzonych:

Bogumiła Niegolewska

Zespól Szkół Ponadgimnazjalnych w Giebułtowie

Renata Figiel

Iwona Stec

Specjalistyczna Poradnia Psychologiczno – Pedagogiczna Powiatu Krakowskiego w Krakowie

Anna Jeziorek

Monika Bednarz