KONCERT_PlanszavideorelacjaW niedzielę, 12 października br. odbył się piąty, jubileuszowy koncert pt. „Perły Powiatu muzyczna podróż Kraków – Paryż – Nowy Jork”. Na scenie zaprezentowało się czterdziestu pięciu młodych wokalistów wraz z instruktorami i znakomitym zespołem Roberta Budzynia. Wykonali oni najbardziej znane i lubiane piosenki związane z trzema wielkimi miastami. Podobnie jak w latach ubiegłych ogłaszamy internetowy plebiscyt na najpopularniejszych wykonawców. Pełna lista piosenek wykonywanych przez młodych artystów wraz z filmami z występów i panelem do głosowania znajduje się na portalu Telewizji Internetowej Gmin i Powiatu Krakowskiego (itv.powiat.krakow.pl). Swój głos można oddać tylko raz zaznaczając jednocześnie maksymalnie trzy wykonania. Głosowanie trwa do 1 czerwca 2015 roku.

Zapraszamy do głosowania na ulubionych wokalistów:

Baner - duży

.
Perły Powiatu 2014: Wiktoria Gorzkowska, Natalia Rodak, Sylwia Rusek, Agnieszka Sioła, Gabriela Kotarba, Aleksandra Majka, Dominika Mucha, Kamil Cichy, Adrian Sadowski, Elżbieta Kalicka, Aleksandra Mrozowska, Norbert Kociarz, Weronika Kaim, Katarzyna Juraszek, Izabela Krokosz, Aleksandra Żmuda, Wilhelm Pasterz, Karolina Witkowska, Anna Ożóg, Patrycja Kaim, Agnieszka Łachowska, Julia Latosińska, Weronika Brzóska, Katarzyna Fiedor, Gabriela Jeleń, Julia Kolarska, Alicja Kopeć, Jagoda Wiecha, Justyna Windys, Filip Major, Aleksandra Medyńska, Monika Kusiba, Maja Sum, Konrad Pękala, Monika Chmielarczyk, Edyta Niziołek, Weronika Kozłowska, Karolina Musiał, Małgorzata Zgrzywa, Jakub Stożek, Kamila Szczurek, Kamila Tylek, Anita Noworyta, Adrianna Dijuk oraz Daria Dys.

Instruktorzy: Anna Dijuk – Bujok, Paweł Dys, Piotr Majewski, Anna Roj, Katarzyna Sanecka, Małgorzata Strzebońska – Sroka, Wojciech Sroka.

Realizatorzy: scenariusz: Anna Dijuk – Bujok, reżyseria: Anna Dijuk – Bujok, Piotr Majewski, kierownictwo muzyczne: Robert Budzyń we współpracy z Wojciechem Sroką, prowadzenie koncertu: Anna Dijuk – Bujok, Piotr Majewski.

Organizator koncertu: Biuro Promocji i Współpracy Starostwa Powiatowego w Krakowie.