zdjecie 3 (5)W dniu 10 marca 2016 r. w Zespole Szkół w Rząsce miały miejsce XII Gminne Targi Edukacyjne pod hasłem: “Świadomy wybór zawodu kluczem do przyszłości”. Odkrywanie swoich pasji, rozwijanie swoich zainteresowań, poznanie swoich mocnych stron, fachowe doradztwo zawodowe czyli ŚWIADOMY i przemyślany wybór dalszej ścieżki kształcenia to gwarancja sukcesu w życiu zawodowym. Było nam niezmiernie miło powitać i gościć w Zespole Szkół w Rząsce uczniów klas III gimnazjów z Rudawy, Zabierzowa i Rząski. W naszych targach wzięło udział 206 uczniów wraz z nauczycielami oraz 25 szkół ponadgimnazjalnych prezentujących zawody oraz swoją ofertę edukacyjną. XII Gminne Targi Edukacyjne Honorowym Patronatem objęli: starosta krakowski Józef Krzyworzeka, wójt Gminy Zabierzów Elżbieta Burtan, Małopolska Izba Rzemiosła i Przedsiębiorczości oraz Stowarzyszenie Przyjaciół Oświaty w Rząsce “Na 6+”.

Agata Mazanek
doradca zawodowy