Zaproszenie

Zaproszenie

Zaproszenie kierowane jest do przedstawicieli sektora małych i średnich przedsiębiorstw działających w Małopolsce – prowadzący swoją działalność w obszarach turystyki: sportowo-rekreacyjnej (m.in. obiekty sportowe, wyciągi narciarskie, centra aktywnej turystyki, centra sportu i rekreacji, touroperatorzy), uzdrowiskowej (uzdrowiska, ośrodki spa wellness, kliniki, touroperatorzy), mile widziane również firmy prowadzące usługi przewozowe dla grup turystycznych oraz przewodnicy, piloci – którzy pragną nawiązać współpracę z rynkiem Angielskim.

WARSZTATY BĘDĄ MIAŁY MIEJSCE DNIA 14.12.2017 R. (W CZWARTEK) W BROWARZE LUBICZ,
UL. LUBICZ 17J, 30-001 KRAKÓW, W GODZINACH OD 10:00-14:00

Spotkanie odbędzie się w formie rozmów indywidualnych (stolikowych) co pozwoli na nawiązanie kontaktu z partnerami z Anglii (4 przedstawicieli, 4 różne firmy).

Serdecznie zachęcamy Państwa do wzięcia udziału, wierząc, że spotkanie przyczyni się do promocji Państwa oferty gospodarczej, a tym samym Małopolski oraz zwiększy Państwa aktywności za granicą. 

Podmioty zainteresowane udziałem zobowiązane są do wypełnia i podpisania formularza znajdującego się w załączniku oraz odesłania go na adres: malgorzatak@mot.krakow.pl do dnia 10.12.2017 r.

Potwierdzenie o udziale w warsztatach zostanie potwierdzone drogą mailową.

Ilość uczestników jest ograniczona do 20 firm, decyduje kolejność zgłoszeń.

W przypadku pytań lub wątpliwości prosimy kontaktować się pod numerem: 12-422-16-11