Starosta Krakowski podpisał umowę o dofinansowanie projektu pn. Aktywizacja osób młodych pozostających bez pracy w powiecie krakowskim – Lubię to IV w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój, Oś Priorytetowa I – Osoby młode na rynku pracy, Działanie 1.1 – Wsparcie osób młodych pozostających bez pracy na regionalnym rynku pracy, Poddziałanie 1.1.1  Wsparcie udzielane z Europejskiego Funduszu Społecznego.
Projekt jest realizowany przez Urząd Pracy Powiatu Krakowskiego w okresie od 1 stycznia 2019 roku do 30 czerwca 2020 roku. Wartość projektu wynosi 9 765 678,14 PLN.
Pozyskane środki finansowe w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój umożliwiają realizację zamierzeń określonych w dokumentach strategicznych Powiatu Krakowskiego na lata 2013–2020. Celem projektu jest zwiększenie możliwości zatrudnienia 820 osób bezrobotnych do 30 roku życia, z terenu Powiatu Krakowskiego.

USŁUGI PROJEKTOWE PROPONOWANE MIESZKAŃOM POWIATU KRAKOWSKIEGO

Pośrednictwo Pracy
Poradnictwo zawodowe
Organizacja Staży