Starosta Krakowski ogłasza konsultacje do projektu uchwały Rady Powiatu w Krakowie w sprawie ustalenia planu sieci publicznych szkół ponadpodstawowych oraz szkół specjalnych, prowadzonych przez Powiat Krakowski, z uwzględnieniem szkół ponadpodstawowych i specjalnych mających siedzibę na obszarze Powiatu Krakowskiego prowadzonych przez inne organy prowadzące, obowiązującego od dnia 1 września 2019r. Konsultacje będą trwały od 27 maja 2019 r. do 3 czerwca 2019 r.
Wszelkie uwagi do projektu uchwały należy składać na zamieszczonym formularzu:

• na Dzienniku Podawczym Starostwa Powiatowego w Krakowie, Al. Słowackiego 20,

Tekst projektu uchwały Rady Powiatu w Krakowie w sprawie ustalenia planu sieci publicznych szkół ponadpodstawowych oraz szkół specjalnych, prowadzonych przez Powiat Krakowski, z uwzględnieniem szkół ponadpodstawowych i specjalnych mających siedzibę na obszarze Powiatu Krakowskiego prowadzonych przez inne organy prowadzące, obowiązującego od dnia 1 września 2019r.  w załączeniu.

Uchwała

Zarządzenie