Zapraszamy do obejrzenia relacji filmowej z Koncertu Cecyliańskiego, który odbył się 10 listopada 2019 roku w Bazylice Najświętszego Serca Pana Jezusa w Krakowie.

Koncert był zwieńczeniem jesiennych warsztatów muzycznych, do których zaproszeni zostali instrumentaliści oraz chóry działające na terenie powiatu krakowskiego i miasta Krakowa.

Organizator koncertu, Starostwo Powiatowe w Krakowie składa serdeczne podziękowania:

• Profesorowi Stanisławowi Krawczyńskiemu – za prowadzenie Jesiennych Warsztatów “Muzykujmy Razem”, dyrygowanie chórem i orkiestrą podczas uroczystego Koncertu Cecyliańskiego oraz za udostępnienie utworu własnego autorstwa pt. “Msza Niepodległości”.
  • Annie Roj – za koordynowanie naboru chórów do projektu, współpracę w przygotowaniu Jesiennych Warsztatów “Muzykujmy Razem” i Koncertu Cecyliańskiego oraz przygotowanie Chóru Fermata do udziału w projekcie.
  • Jarosławowi Ignaszakowi – za nabór muzyków do orkiestry, współpracę w przygotowaniu Jesiennych Warsztatów “Muzykujmy Razem” i Koncertu Cecyliańskiego oraz przygotowanie orkiestry.
  • Dyrygentom: Marii Sołek, Agnieszce Treli-Jochymek, Agnieszce Zalewie, Michałowi Całkowi, Edwardzie Machecie za przygotowanie swoich chórów do udziału w projekcie.
  • Solistom: Gabrieli Świerczek-Kurowskiej i Sebastianowi Szydło za przygotowanie partii solowych w utworach wykonywanych podczas koncertu
  • Wszystkim chórzystom i instrumentalistom za zaangażowanie podczas warsztatów i na Koncercie Cecyliańskim.
  • Lidii Jazgar za profesjonalne prowadzenie koncertu.