Pandemiczny czas SARS-CoV-2 spowodował, że w tym roku XVI Powiatowy Dzień Seniora w Więckowicach odbył się w bardzo wąskim gronie (mieszkańcy i pracownicy DPS) , brakowało nam bardzo tych wszystkich Seniorów w gmin powiatu krakowskiego, którzy nas zawsze zaszczycali swoją obecności i z którymi razem „świętowaliśmy” ten dzień. Z tęsknotą i rozrzewnieniem wspominamy tamte „dobre czasy” , ale mamy też wielką wiarę, że już za rok znów spotkamy się w pełnym składzie Seniorów z naszego powiatu i znów zamanifestujemy wagę seniorów w naszym społeczeństwie! A dzisiaj bawiliśmy się też dobrze, jakże potrzebne są naszym mieszkańcom i nam takie chwile relaksu i radości w czasach które są bardzo trudne i frustrujące. Ale, pamiętając i korzystając z okazji składamy wszystkim Seniorom życzenia  wszystkiego co najlepsze, wiele zdrowia i radości oraz samych dobrych ludzi wokół siebie.