Baner Fundusze Europejskie - Rzeczpospolita Polska - Małopolska - Unia Europejska Europejski Fundusz Społeczny

Zapraszamy nauczycieli  Zespołu Szkół Techniczno–Ekonomicznych w Skawinie do udziału w rekrutacji na studia podyplomowe organizowanych w ramach projektu pn. „Centrum Kompetencji Zawodowych w Zespole Szkół Techniczno-Ekonomicznych w Skawinie II” nr RPMP.10.02.01-12-0019/19, realizowanego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020, w ramach 10 Osi Priorytetowej Wiedza i kompetencje, Działanie 10.2 Rozwój kształcenia zawodowego, Poddziałanie 10.2.1 Kształcenie zawodowe uczniów – ZIT.

Projekt finansowany jest ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020.

Termin przyjmowania zgłoszeń: 24.08.2021 r. – 30.08.2021 r.

Miejsce składania dokumentów: siedziba Zespołu Szkół Techniczno–Ekonomicznych w Skawinie

Wymagane dokumenty rekrutacyjne:

• Formularz rekrutacyjny
  • Oświadczenie uczestnika projektu

W chwili rozpoczęcia udziału w studiach nauczyciel objęty wsparciem wypełnia i podpisuje:

• umowę udziału w studiach podyplomowych
  • deklarację – oświadczenie uczestnictwa w projekcie
  • zgodę na utrwalenie i rozpowszechnienie wizerunku
  • formularz „Zakres danych osobowych”

Dokumenty należy kompletnie wypełnić, opatrzyć datą i czytelnie podpisać. Dokumenty można składać tylko w formie papierowej.

Dokumenty rekrutacyjne złożone po terminie zakończenia rekrutacji nie będą podlegać rozpatrzeniu.

Zachęcamy do zapoznania się z Regulaminem rekrutacji i udziału w studiach podyplomowych dla nauczycieli.

Dokumenty do pobrania w formacie pdf: