Informujemy, że Starostwo Powiatowe w Krakowie, od dnia 6 grudnia 2021 r. uruchamia usługę dostarczania wybranych przesyłek urzędowych za pośrednictwem InPost Urząd24. Paczkomat znajduje się w następującej lokalizacji:

Starostwo Powiatowe w Krakowie
Filia w Węgrzcach
Ul. Zapole 2
32-086 Węgrzce

Mieszkańcy powiatu krakowskiego mogą przesłać poprzez dowolny paczkomat zlokalizowany na terenie powiatu krakowskiego dokumenty dotyczące realizowanych przez Wydział Komunikacji procedur z zakresu:

Klient chcący otrzymać odpowiedź na złożony do Wydziału Komunikacji Starostwa Powiatowego w Krakowie wniosek za pośrednictwem paczkomatu InPost, powinien podać we wniosku niezbędne dane potrzebne do nadania przesyłki przez Starostwo. W tym celu Klient powinien skontaktować się z pracownikiem prowadzącym sprawę.

Odbiór przesyłki z odpowiedzią odbywa się w paczkomacie zlokalizowanym przy budynku Starostwa Powiatowego w Krakowie, Filia w Węgrzcach, Ul. Zapole 2, 32-086 Węgrzce.

W celu przesłania dokumentów do urzędu, należy wejść na stronę:  https://urzad24.inpost.pl/spkrakowwegrzce?target_location=WEZ02M , wypełnić formularz, dokonać opłaty oraz włożyć przesyłkę do paczkomatu.

Instrukcja związana z usługą InPost24 znajduje się na stronie internetowej: https://urzad24.inpost.pl/