Chorujesz na cukrzycę, a Twoja dotychczasowa praca jest zbyt dużym obciążeniem dla organizmu? Zastanawiasz się jakie zawody możesz wykonywać z cukrzycą? Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych pomoże Ci się przekwalifikować i znaleźć nową pracę!

Skorzystaj z bezpłatnej oferty PFRON realizowanej w Ośrodkach Rehabilitacji Kompleksowej. W Ośrodku zdobędziesz nowy zawód dostosowany do twoich obecnych możliwości zdrowotnych. Polepszysz również swój stan zdrowia korzystając z rehabilitacji. Na zakończenie zespół ekspertów pomoże Ci znaleźć pracę. Wykorzystaj swoją szansę i napisz historię swojego życia na nowo!

Wszelkich informacji PFRON udziela pod numerem telefonu: (22)50 55 600 oraz 507 966 499.
E-mail: ORK@PFRON.ORG.PL
Strona: rehabilitacjakompleksowa.pfron.org.pl

Materiał prasowy: Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych (PFRON)

Chorujesz na cukrzycę - baner