Kiedy:
11 listopad 2022@12:00
2022-11-11T12:00:00+01:00
2022-11-11T12:15:00+01:00
IX Bieg Niepodległości

IX Bieg Niepodległości

IX Bieg Niepodległości Skawina-Mogilany!!!

Do udziału w tegorocznej edycji zapraszamy nie tylko biegaczy oraz miłośników Noddic Walking.

11 listopada, punktualnie o godz. 12.00 po wspólnym odśpiewaniu Mazurka Dąbrowskiego  uczestnicy wyruszą na trasę z ul. Witosa przed SP nr 6 w Skawinie a celem będzie Rynek w Mogilanach. Trasa biegu bardzo urozmaicona, średnio-trudna, nawierzchnia asfaltowa 100%, długość 8km, różnica wzniesień 170m. Uczestnicy podążający w kierunku mety w Mogilanach, najwyższego punktu w okolicy będą mieli okazję podziwiać piękną panoramę Krakowa a nawet Tatr w przypadku dobrej widoczności. Dla uczestników organizatorzy jak zawsze w Skawinie przygotowali bardzo atrakcyjne pakiety startowe (wyroby lokalnych firm: Lajkonik, Grana) nagrody finansowe, puchary, medale, dyplomy, nagrody rzeczowe.

Wszyscy uczestnicy, którzy ukończą bieg zgodnie z regulaminem biorą udział w losowaniu licznych nagród, łącznie z  Telewizorem 43”.

Biuro zawodów na starcie znajduje się w Szkole Podstawowej nr 6 w Skawinie ul. Witosa 4. Organizator zapewnia transport bagażu osobistego uczestników biegu ze startu na metę w Mogilanach, zapakowanego w ponumerowane worki. Zapewnia również przewóz uczestników z powrotem do Skawiny na miejsce startu. Biuro zawodów na mecie, przebieralnie, ciepły posiłek (pyszny bigosik) oraz zakończenie i rozdanie nagród odbędzie się w Parku przy Dworze w Mogilanach.

Zapisy trwają, zapraszamy 11 listopada do udziału w naszej imprezie, miła i prawdziwie sportowa atmosfera zapewniona.

Zapraszamy na stronę internetową : www.mogilany.biegskawina.pl

Zawody obsługuje firma Datasport.

PROGRAM IMPREZY
11 listopada (piątek)

8.30 – 11.45  –  odbiór pakietów startowych, numerów startowych, przyjmowanie worków z odzieżą do depozytu
11.50 – odjazd samochodu z bagażem zawodników w kierunku mety w Mogilanach
12.00 – start do biegu
14.00 – zakończenie imprezy, ogłoszenie wyników, rozdanie nagród
14.45 – przewóz uczestników biegu  autokarem  na trasie Mogilany Rynek – Skawina (parking przy Szkole Podstawowej nr 6 ul. Witosa 4).

Projekt organizowany przy wsparciu finansowym: Gminy Skawina, Gminy Mogilany, Województwa Małopolskiego i Powiatu Krakowskiego.