Kiedy:
31 Sierpień 2019 całodniowy
2019-08-31T00:00:00+02:00
2019-09-01T00:00:00+02:00

​Konkurs “Powiat krakowski. Miejsca. Emocje. Kształt.” to okazja, by mieszkańcom powiatu krakowskiego pokazać jego twórców poprzez ich aktualne dzieła prezentujące najbliższe otoczenie – czyli powiat krakowski. Twórcy związani z powiatem krakowskim wezmą udział w konkursie na małą formę artystyczną o tematyce powiązanej z powiatem krakowskim. Najlepsza praca zostanie nagrodzona, a wszystkie prace, które będą spełniać wymogi formalne (odpowiednie wymiary prac, zgodność tematyki z założeniami konkursowymi, powiązanie twórcy z powiatem krakowskim, itp.) zostaną zaprezentowane na wystawie w naszej galerii. Do wystawy zostanie przygotowany dwujęzyczny katalog, umożliwiający zapoznanie się z twórczością artystów powiatu krakowskiego tym, którzy nie będą mogli wziąć udziału w wystawie (włącznie z osobami zza granicy). Katalog będzie również znakomitym materiałem do dalszych rozmów o promocji powiatu krakowskiego w Polsce lub za granicą.

Więcej informacji o konkursie znajdą Państwo pod linkiem: https://kamiennykwiatek.weebly.com/konkurs.html