Remont i zabezpieczenie dachu pałacu w Piekarach wraz z wymianą pokrycia dachowego, zabezpieczenie kominów i stropów, dz. nr 644/4, gm. Liszki, etap IV

Przedmiotem zadania jest remont i zabezpieczenie dachu wraz z wymianą pokrycia dachowego oraz zabezpieczenie, częściowa wymiana uszkodzonych stropów oraz zabezpieczenie tarasów w zabytkowym pałacu zlokalizowanym na działce nr 644/4 m. Piekary gm. Liszki. Zakres robót budowlanych polega na: wykonaniu prac zabezpieczających poprzez podparcie stropów parteru i I piętra, częściowej wymianie konstrukcji więźby dachowej i pokrycia dachu – IV etap, remoncie pozostałego pokrycia dachu poprzez wykonanie nowych warstw oraz wykonanie nowych obróbek blacharskich, zabezpieczenie tarasu.