Zakończyła się I sesja nowej, siódmej kadencji Rady Powiatu w Krakowie. 29 nowych radnych odebrało zaświadczenia o wyborze na radnego, a także złożyło ślubowania - tę część sesji prowadziła przewodnicząca Wanda Kułaj. Wybrane również zostało nowe prezydium Rady oraz nowy skład Zarządu. Nowym przewodniczącym Rady Powiatu wybrany został radny Józef Rysak, a wiceprzewodniczącymi radni: Monika Motyczyńska i Marek Piekara. Natomiast w skład Zarządu weszli: Elżbieta Burtan jako przewodnicząca Zarządu - czyli starosta krakowski, wicestarostą wybrany został radny Wojciech Pogan, a w skład Zarządu weszli radni: Grzegorz Stokłosa, Wojciech Bosak oraz Janusz Pasternak.

Nowemu Zarządowi i Prezydium Rady gratulujemy wyboru i życzymy pomyślności oraz sukcesów w wykonywaniu nowych obowiązków!