Wykonano budowę szybu windowego wraz z instalacją dźwigu osobowego przystosowanego dla osób niepełnosprawnych w budynku Liceum Ogólnokształcącego im. Marii Skłodowskiej-Curie w Skawinie. Inwestycja obejmowała również: wykonanie instalacji elektrycznej wewnątrz i na zewnątrz obiektu, budowę infrastruktury technicznej oraz roboty towarzyszące.

Celem inwestycji było zapewnienie osobom niepełnosprawnym dostępu do wszystkich kondygnacji budynku szkoły, a także umożliwienie takim osobom normalnego i bezpiecznego funkcjonowania w szkole. Przedsięwzięcie to zniwelowało różnice w dostępie architektonicznym do obiektu pomiędzy osobami niepełnosprawnymi a osobami pełnosprawnymi, zarówno wśród uczniów, pracowników szkoły jak i osób sporadycznie odwiedzających budynek.