Przebudowa budynku „Siłowni” w Zespole Szkół Rolnicze Centrum Kształcenia Ustawicznego w Czernichowie wraz z adaptacją na gabinet weterynaryjny, wykorzystywany do celów edukacyjnych szkoły – III etap

Powiat Krakowski realizuje zadanie polegające na wykonaniu remontu zabytkowego budynku dawnej elektrowni wraz z dostosowaniem pomieszczeń na cele lecznicy weterynaryjnej.

Prace realizowane są w ramach zadania budżetowego o nazwie: Przebudowa budynku „Siłowni” w Zespole Szkół Rolnicze Centrum Kształcenia Ustawicznego w Czernichowie wraz z adaptacją na gabinet weterynaryjny, wykorzystywany do celów edukacyjnych szkoły – III etap.

Całkowity koszt realizacji zadania wynosi 1 178 955,26  zł, dofinansowano ze środków Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych w kwocie 938 687,29 zł.