Przebudowa budynku stodoły na stajnie w obrębie ZSRCKU w Czernichowie wraz z przebudową i remontem budynków gospodarczych i spichlerza

Powiat Krakowski realizował zadanie pn.: Modernizacja, remont i przebudowę budynku gospodarczego zlokalizowanego na terenie zabytkowego zespołu dworskiego (obecnie Zespołu Szkół Rolnicze Centrum Kształcenia Ustawicznego w Czernichowie) polegającą na: przebudowie budynku stodoły w obrębie ZSRCKU wraz z przebudową i remontem budynków gospodarczych i spichlerza oraz odbudową stodoły  na funkcję stajni dla koni, rozbiórką współczesnego b. gospodarczego (d. chlewik) wraz z budową wewnętrznej instalacji wod.-kan., CO, elektrycznej oraz budową zbiornika szczelnego wybieralnego o pojemności 30m3 wraz z wewnętrznymi liniami zalicznikowymi kanalizacji, zbiornikiem na wody opadowe wraz z odwodnieniem korytkami powierzchniowymi  na dz. nr na działkach nr 795/10 w miejscowości Czernichów, gmina Czernichów. Prace były realizowane w ramach zadania inwestycyjnego o nazwie: Przebudowa budynku stodoły na stajnię w obrębie Zespołu Szkół Rolnicze Centrum Kształcenia Ustawicznego w Czernichowie wraz z przebudową i remontem budynków gospodarczych i spichlerza.

Całkowity koszt realizacji zadania wyniósł 2 715 328,00 zł, w tym dofinansowanie z Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych w kwocie 932 964,00 zł.