Powiat Krakowski realizował zadanie pn.: Przebudowa oraz zmiana sposobu użytkowania części hali nr 2 w budynku Zespołu Szkół Techniczno-Ekonomicznych w Skawinie przy ul. Kopernika 13 na potrzeby archiwum Starostwa Powiatowego w Krakowie wraz z instalacjami wewnętrznymi: rozbudowa i przebudowa instalacji wod.-kan., energii elektrycznej, C.O. i budowa wentylacji mechanicznej. Prace zostały zrealizowane w ramach zadania inwestycyjnego o nazwie: Przebudowa wraz ze zmianą sposobu użytkowania części budynku – hala nr 2 przy Zespole Szkół Techniczno-Ekonomicznych w Skawinie na archiwum Starostwa.

Całkowity koszt realizacji zadania wyniósł 1 406 567,00 zł w tym dofinansowanie z Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych w kwocie 1 106 874,00 zł.