Przetworzenie analogowych map ewidencyjnych do postaci cyfrowej dla obrębów: Czatkowice i Żbik w j. ewidencyjnej Krzeszowice miasto w Bazie Danych Systemu Teleinformatycznego EWID2007 w powiecie krakowskim

Powiat Krakowski realizuje zadanie pn.: „Przetworzenie analogowych map ewidencyjnych do postaci cyfrowej dla obrębów: Czatkowice i Żbik w j. ewidencyjnej Krzeszowice miasto w Bazie Danych Systemu Teleinformatycznego EWID2007 w powiecie krakowskim”.

Całkowita wartość zadania wynosi: 110 700,00 zł brutto.

Zadanie dofinansowane jest w całości z budżetu państwa  w ramach dotacji celowych z zakresu administracji rządowej w dziedzinie geodezji i kartografii w kwocie 110 700,00 zł.

Zakres zadnia pn. „Przetworzenie analogowych map ewidencyjnych do postaci cyfrowej dla obrębów: Czatkowice i Żbik w j. ewidencyjnej Krzeszowice miasto w Bazie Danych Systemu Teleinformatycznego EWID2007 w powiecie krakowskim” obejmuje wykonanie prac związanych z przetworzeniem analogowych map ewidencyjnych dla obrębów Żbik i Czatkowice do postaci cyfrowej oraz prac związanych z zasileniem systemu teleinformatycznego EWID2007 danymi utworzonymi w ramach przetworzenia.