Dnia 29 sierpnia 2024 roku w sali sesyjnej Starostwa Powiatowego w Krakowie nastąpiło uroczyste wręczenie 11 nauczycielom aktów nadania stopnia awansu zawodowego nauczyciela mianowanego, 1 nauczyciel był nieobecny. Z przyczyn osobistych wręczenie  1 aktu nadania stopnia nauczyciela mianowanego nastąpi w terminie późniejszym.

Nauczyciele, którzy pomyślnie zdali egzamin przed komisją w połowie lipca w dniach 12 i 15 lipca, odebrali akty mianowania z rąk Pana Wojciecha Pogana Wicestarosty w towarzystwie Pani Beaty Kwatera Dyrektora Wydziału Edukacji.

Przy nadawaniu stopnia nauczyciela mianowanego wszyscy nauczyciele ślubowali:

Rzetelnie pełnić swą powinność nauczyciela wychowawcy i opiekuna młodzieży, dążyć do pełni rozwoju osobowości ucznia i własnej, kształcić i wychowywać młode pokolenie w duchu umiłowania Ojczyzny, tradycji narodowych, poszanowania Konstytucji Rzeczypospolitej Polskiej.

Akty awansu otrzymali nauczyciele zatrudnieni w poniższych szkołach:

- Zespół Szkół Techniczno-Ekonomicznych w Skawinie;

- Zespół Szkół Ponadpodstawowych im. Wincentego Witosa w Giebułtowie;

- Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Krzeszowicach;

- Zespół Szkół Rolnicze Centrum Kształcenia Ustawicznego im. im. Franciszka Stefczyka w Czernichowie;

- Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy im. Poczty Polskiej w Skawinie;

- Specjalistyczna Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna Powiatu Krakowskiego

Otrzymanie awansu jest wyrazem uznania dla pracy nauczyciela, zaangażowania w rozwój uczniów oraz podnoszenia własnych kwalifikacji zawodowych.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w pracy zawodowej !